fbpx

Увага, наша будівля підключена до електромережі по категорії А, від двох незалежних джерел живлення. Тому графік відключення електроенергії на нашу клініку не розповсюджується. Ми працюємо у звичайному режимі для наших пацієнтів.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Увага, наша будівля підключена до електромережі по категорії А, від двох незалежних джерел живлення. Тому графік відключення електроенергії на нашу клініку не розповсюджується. Ми працюємо у звичайному режимі для наших пацієнтів.

Супер акція! Лазерна корекція зору будь-яким методом за спеціальною ціною – від 14500 грн. Час акції обмежений.

“Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єдналися до однієї клініки!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Британський офтальмологічний центр

Відгуки після корекції зору

Залишіть ваш відгук

Приєднайтесь до десятків тисяч наших пацієнтів, які вже допомогли нам стати найкращими у своїй справі!

Прокоф'єв Олександр Федорович

Лікування катаракти

Хочу подякувати всьому колективу клініки, який дбайливо піклувався про кожну хвилину знаходження, починаючи з реестратури і до дверей хірургічного кабінету,але саме велике диво починається як раз коли людина починає оперувати і її спокійний врівноважений голос дають тобі впевненість і довіру до того що робиться навколо.

Низький уклін і дяка Віті Константинівні за те що вона зробила мої побоювання легкою прогулянкою.

Гольденберг Люся Львівна

Лікування катаракти

Виявляю свою вдячність за обслуговування. Дякую Всім працівникам цього закладу за Вашу роботу.
Буду рекомендувати всім знайомим Ваш заклад.

Чайка.Т.С.

Лікування катаракти

Хочу висловити щиру подяку Жуку Андрію Миколайовичу – хірургу з великої літери. Лікарю Марії Сергіївні Михайловській, та всім хто працює в «Британському офтальмологічному центрі»! Це дійсно сервіс найвищого рівня!
Бачити світ, який практично дарують ці люди– велике щастя!
Дякую щиро! Бажаю всім родинного щастя та міцного здоров’я!

З повагою Чайка.Т.С.

Іващенко Надія Олексіївна та її донька

Лікування катаракти

Ми, Іващенко Надія Олексіївна та її донька, хочемо висловити свою вдячність за відмінне відношення, прекрасне обслуговування, за увагу та турботу! Всьому колективу, «Британського офтальмологічного центру», подальшого процвітання, успіхів і вдачі у вашій нелегкій праці.
З повагою ваші пацієнти.

Постовойтова Галина Ігнатівна

Лікування катаракти

Я, Постовойтова Галина Ігнатівна, проходила лікування в Британському офтальмологічному центрі. Виявляю подяку всьому персоналу центра, особливо лікуючому лікарю Скапі Василю Івановичу. Та хірургу Жуку Андрію Миколайовичу.
Весь колектив центру дуже уважний та професійний, надали всі умови для мого комфорту при проходженні кожного етапу лікування, дуже духовна атмосферна.
Бажаю всьому колективу в професійній діяльності успіхів і процвітання.

Гусейнова Мехрібан

Лікування катаракти

Я дуже задоволена, дякую лікарям. Багато років страждала, постійно носила окуляри в сумці для читання та комп’ютера і для далі. Без окулярів було дуже поганою. Дякую хірургу Жуку Андрію Миколайовичу та Штокалюк Катерині Валентинівні. І дякую медичному персоналу, всі дуже приємні.

Бакум Андрій Григорович

Лікування катаракти

Щиро дякую «Британському офтальмологічному центру» за високу якість надання послуг. Особлива подяка хірургу Жуку Андрію Миколайовичу, лікарю Рудяк Уляні Іванівні. Бажаю процвітання та мирного неба. Ви найкращі. Дякую Вам.

Спасьонова Лариса Миколаївна

Лікування катаракти

Як мені здалося, найскладніші операції у Британському офтальмологічному центрі виконує Головний лікар - лікар вищого класу – Жук Андрій Миколайович, якому допомагає висококваліфікована команда. І його права рука – Рудяк Уляна Іванівна - завідувач консультативно-діагностичним відділенням. Після закінчення операції я назвала їх «Beatles» не тільки тому, що англійською так звучить прізвище лікаря, а й тому, що їх висококваліфіковану роботу знають не тільки в Україні. Під час очікування огляду неодноразово зустрічала і іноземців, які обстежувалися чи чекали на операцію. Мій випадок виявився складним, крім катаракти були і проблеми з сітківкою. Однак операція пройшла успішно. Я дуже вдячна Андрію Миколайовичу і його команді за професіоналізм, увагу і чуйне, уважне ставлення до пацієнтів. А Уляні Іванівні також і за післяопераційний супровід. Нам є чим гордитись. Наші хірурги виконують найскладніші операції і в такий складний для країни час. Хочеться побажати всьому колективу міцного здоров’я та довгих років життя, творчої наснаги, невсипущої енергії, плідних проектів, креативних колег-однодумців та послідовників. Хай щастить на всіх життєвих дорогах! І всім нас скорішої перемоги.

Аббясова Шаміля Мухлісова

Лікування катаракти

Я, Аббясова Шаміля Мухлісова, хочу подякувати колективу лікарів (Андрію Миколайовичу, Катерині Валентинівні), а також чутливій  медсестрі Тетяні Кохтачовій за “легкі руки“. Бажаю їм так тримати та успіхів  у роботі.

Ткаченко Надія Олексіївна

Лікування катаракти

Найкращій подарунок на день народження – це знову бачити.
Дуже дякуємо Британському офтальмологічному центру за таку можливість. Увага та високий професіоналізм – це Ваш коник.
Бажаємо Вашому колективу отримувати тільки блискавичні перемоги у боротьбі світла над темрявою!
Зі вдячністю та повагою, Ткаченко Н.Д. та її родина.

Осадчий Микола Петрович

Лікування катаракти

Я, Осадчий Микола Петрович проходячи лікування в клініці отримав повне задоволення від роботи персоналу вашого центру. Особливо вдячний хірургу Константіновій Віті Костянтинівні – чуйна, доброзичлива людина та хороший фахівець. Я дуже вдячний!

Воробйова Валентина Миколаївна

Лікування катаракти

Я, Воробйова Валентина Миколаївна, робила операцію катаракти в «Британському офтальмологічному центрі» 4 роки тому на одному оці, рік тому на лівому. Мені зробили чудову операцію з англійським кришталиком Rayner. Я була дуже щаслива. Але в оці залишилась проблема з сітківкою. Це не залежало від лікарів. В мене на лівому оці почався погіршуватися зір. Мені в міській лікарні запропонували колоти ін’єкцію Айлія. В даній клініці ця процедура коштує 8 тисяч грн. і потрібно її колоти постійно. Я пішла в «Британський офтальмологічний центр» і після повного обстеження мені сказали, що в мене суха форма кістозного макулярного набряку. Мені цей укол протипоказаний взагалі. Я осліпла б після цього уколу! Мій зір, на той момент, впав до 20%.
Після обстеження в Британському центрі, мене лікувала Рудяк Уляна Іванівна – дуже чуйна та професійна. Крім того, що Уляна Іванівна лікувала моє око, вона заспокоювала мене: «- Не хвилюйтесь. Ми зробимо все можливе і покращимо ваш зір!»
Я прийшла до центру в травні 2023 року і сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України, у мене подвійне свято – відновився зір до 100%. Я не можу передати радість, мою та мого сина.
Я хочу сказати велике дякую Уляні Іванівні й всьому персоналу «Британського офтальмологічного центру». Дуже уважний персонал.

Вільхова Галина Василівна

Лікування катаракти

Я, Вільхова Галина Василівна, дуже вдячна працівникам «Британського офтальмологічного центру», а особливо лікарю Жуку Андрію Миколайовичу, за повернений зір та радість, що можу бачити світ в яскравих кольорах.

Гуджан Олена Валеріївна

Лазерна корекція зору

Хочу висловити свою подяку «Британському офтальмологічному центру», усьому персоналу, лікарям, які дарують нам новий зір та нове життя.
Те, що ви робите для нас, просто безціне. Бачити світ по новому – це велике щастя. Від щирого серця бажаю вам усім здоров’я, щастя, натхнення та успіхів у професійній діяльності.
Ви, всі наші чарівники. Нехай Господь охороняє Вас.

Форсюк Лідія Стахівна

Лікування катаракти

Зробила операцію по заміні кришталика в «Британському офтальмологічному центрі». Відвідавши декілька центрів в Києві, зупинила свій вибір на «Британському офтальмологічному центрі». І не помилилась. Мені робила операцію Константінова В. К, дякую за професійний підхід до операції. Дякую за дуже гарні результати після операції, в той же день бачила, ніякого дискомфорту немає. Всьому колективу, професійного зростання, розвитку та вдячних клієнтів.

Волос Микола Харланович

Лікування катаракти

Дуже сподобалось відношення і дуже вдале лікування моїх очей. Після проведення операції очі почали бачити, як рідні. Я дуже задоволений таким відношенням та роботою Андрія Миколайовича. Вважаю, що цей лікар від Бога.

Яременко Анатолій Михайлович

Лікування катаракти

Я, Яременко Анатолій Михайлович, хочу висловити велику подяку колективу Британського офтальмологічного центру м. Київ за надану медичну допомогу. Успішне оперативне втручання із заміною кришталика та з усім подальшим лікуванням. Особлива подяка хірургу Жуку Андрію Миколайовичу, лікарю Рудяк Уляні Іванівні та анестезіологу Козюрі Максиму Анатолійовичу, які блискуче справились зі своєю роботою.
Я приємно був вражений відношенням колективу до кожного пацієнта. Колектив молодий, перспективний, привітний та завжди з посмішкою.
Ще раз велика подяка, нехай кожен день приносить Вам радість та задоволення від того, що Ви робите для людей!

Гриценко Іван Анатолійович

Лікування катаракти

Я, Гриценко Іван Анатолійович, висловлюю щиру подяку лікарю Штокалюк Катерині Валентинівні за турботу та чуйне відношення до мене протягом всього лікування в клініці. Особлива подяка Жуку Андрію Миколайовичу за успішно проведені операції на очах. Всьому колективу здоров’я, успіхів в роботі та миру.

Спасьонова Лариса Миколаївна

Лікування катаракти

Порадив звернутися у Британський офтальмологічний центр мій син. Після огляду на консультації мила лікарка, описуючи операцію з приводу катаракти, повідомила, що вже завтра моє життя зміниться і я буду бачити відсотково «без туману». Я сприйняла цю інформацію як рекламу. Але … на наступний день після операції одного ока я вже набирала номер телефону без окулярів, перевірка на сучасних приладах, які є в достатній кількості у Центрі,  підтвердила, що зір на оці після операції 100% і я змогла чітко прочитати на бейджу ім’я лікаря - Константинова Віта Констянтинівна і побачити її гарну посмішку. Дуже вдячна їй за чуйність, професіоналізм, бажання максимально допомогти.

Також хочеться подякувати  Рудяк Уляні Іванівні за консультацію з приводу операції другого ока. Клініка залишає дуже хороше враження – все чітко організовано, всі на своїх місцях, працює Центр як швейцарський годинник. Хочеться побажати всьому колективу здоров՚я, успіхів і всім нам скорішої нашої перемоги.

Луганська Галина Іванівна

Лікування катаракти

Любі мої рятівники!

Немає слів, щоб висловити мою вдячність.

Це більше ніж казка – прийти вранці з поганим зором, а вже ввечері бачити все чітко, яскраво, як в дитинстві.

Андрій Миколайович, Віта Костянтинівна!

Захоплююсь вашою майстерністю і бажаю всього  найкращого, що тільки є на світі. З повагою, Луганська Галина Іванівна.                        

Демченко Юрій Петрович

Лікування катаракти

Я, Юрій Демченко, щиро дякую «Британському офтальмологічному центру» за професійну, якісну медичну допомогу. Хочу висловити глибоку подяку лікарю Рудяк У.І. за високий професіоналізм, за дуже чутливе, сердечне ставлення до пацієнтів, за толерантність і тактовність, за моральну та високопрофесійну медичну допомогу і турботу! Рекомендую даний центр для позитивного вирішення проблем із зором.

Назаренко Анжела Анатоліївна

Лікування катаракти

Я дуже вдячна лікарю Костянтиновій Віті Костянтинівні, яка по суті повернула мені зір, тепер «розмитий» навколишній світ знову обрів чітких обрисів.

Не перестаю захоплюватись професіоналізмом, витримкою та терпінням Віти Костянтинівни, якій я завдала не мало клопоту, під час операції їй довелось витратити на мене вдвічі більше енергії (можливо і втричі) та сили, так необхідних і іншим пацієнтам.

Віта Костянтинівна, щиро Вам вдячна за те, що Ви для нас робите – повертаєте зір!

Ви лікар від Бога. Ваш Розум, Душа та Тіло перебувають в гармонії. Ви займаєтесь саме тим, що вмієте робити віртуозно, професійно з максимальною віддачею. Віта Костянтинівна – Ви найкраща!

Назаренко Ольга Андріївна

Лазерна корекція зору

Хочу подякувати персоналу клініки за їх увагу, турботу та доброту.

Особливо, я хочу подякувати своєму лікарю — Британу Сергію Сергійовичу, за прекрасно проведену лазерну корекцію зору, делікатний медичний супровід та можливість бачити красу світу безпосередньо, а не за склом окулярів.

З повагою Назаренко О.А.

Пробєйголова Лідія Володимирівна

Лікування катаракти

Я, Пробєйголова Лідія Володимирівна оперувалась у Вашій клініці з питання видалення катаракти на обох очах .
Вперше в житті зіткнулась з таким відпрацьованим процесом. Щаслива відправляюсь додому.
Бажаю Всім працівникам цього центру щастя, здоров’я й миру.

Гудилко Валентина Дмитрівна

Лікування катаракти

Я, Гудилко Валентина Дмитрівна, дякую персоналу «Британського офтальмологічного центру» за хороше ставлення до пацієнтів. Хочу виразити подяку моєму лікарю Скапі Василю Івановичу та анестезіологу Козюрі Максиму Анатолійовичу.

Апостолова Валентина Сергіївна

Лікування катаракти

Мені, Апостоловій Валентині Сергіївні, 14.03.2023 і 14.05.2023 в Британському офтальмологічному центрі було проведено дві операції з видалення катаракти, спочатку на правому, потім на лівому оці.
Сьогодні почуваю себе добре, зір відновився, туман перед очима зник.
Хочу виразити велику подяку хірургу, який проводив операції – Жуку А.М. і лікарю – Штокалюк К.В., а також всьому медичному персоналу з яким мені доводилось контактувати під час обстеження, передопераційною підготовкою, проведення операції та післяопераційного огляду.
Дуже дякую всім Вам за тепле відношення і доброзичливість, за надання професійної допомоги та комфортні умови в яких я опинилася, знаходячись в Британському офтальмологічному центрі.
Низький всім Вам уклін.

Ашихмін Сергій Георгійович

Лікування катаракти

Я, Ашихмін Сергій Георгійович, зробив операцію по заміні кришталика в Британському офтальмологічному центрі. Мені все сподобалось, я почав бачити, як молодий. Дякую лікарям Жуку Андрію Миколайовичу та Рудяк Уляні Іванівні.

Кільменінова Лідія Олександрівна

Лікування катаракти

Я, Кільменінова Лідія Олександрівна, хочу висловити подяку за проведення операції лікарям по заміні кришталика Жуку Андрію Миколайовичу, Рудяк Уляні Іванівні та анестезіологу Козюрі Максиму Анатолійовичу, а також всьому персоналу Британського офтальмологічного центру за професіоналізм, турботу та гарне ставлення до пацієнтів. Дякую за можливість бачити та жити повноцінним життям мені та моєму чоловікові. Нехай Вам всім щастить.
З повагою, родина Кільменінових.

Вага Микола Васильович

Лікування катаракти

Подяка!
Я, Вага Микола Васильович, хочу подякувати хірургу Жуку Андрію Миколайовичу за професійне і дуже добре відношення.

Голімаз Наталія Олексіївна

Витреоретинальная хирургия

Велика подяка працівникам, усім лікарям «Британського офтальмологічного центру» за велику професійну турботу про своїх пацієнтів. Хочу відмітити високий професіоналізм, увагу, турботу лікарів Жука Андрія Миколайовича, Рудяк Уляни Іванівни, Скапи Василя Івановича. Нехай Ваша доброта, турбота ніколи не згасає. Ви повернули мені зір, а цим саме Ви повернули мене до повноцінного життя. Дай Бог Вам усім міцного здоров’я, миру, благополуччя Вам та Вашим родинам. З Великою повагою Голімаз Наталія Олексіївна, м. Миколаїв.

Ярошенко Віра Іванівна

Лікування катаракти

Я дуже вдячна за успішно проведену консультацію та операцію по заміні кришталика 3.05.2023. в «Британському офтальмологічному центрі» висококваліфіковані лікарі Жук А.М., Скапа В.І., Козюра М.А., медичні сестри та весь персонал. В мене була дуже ускладнена катаракта і я довго не наважувалася на операцію. Операція пройшла чудово і в перший день я змогла прочитати текс на мобільному. Дуже багато уваги приділяється післяопераційному огляду. Я дуже задоволена результатом. Рекомендую цю клініку для вирішення проблеми із зором.

Музичук Раіса Ахметівна

Лікування катаракти

Я, Біловол А.В. прийшла до «Британського офтальмологічного центру» за рекомендацією свого знайомого 9.05.23. прооперували мою маму Музичук Р.А. 1936 р. народження. Я хотіла підкреслити професіоналізм, коректність та толерантність медичного персоналу. Я поставила б 100 балів клініці за всіма критеріями. Особливо хочеться відзначити анестезіолога Козюру М.А. та лікаря Скапу В.І.
Всім велике дякую.

Касаткіна Людмила Павлівна

Лікування катаракти

Дуже вдячна медичному персоналу «Британського офтальмологічного центу», зокрема головному лікарю-хірургу Жуку Андрію Миколайовичу, лікуючому лікарю Рудяк Ульяні Іванівні, зав.хірургічним відділенням Скапі Василю Івановичу, лікарю-анестезіологу Козюрі Максиму Анатолійовичу, які безпосередньо брали участь у моєму лікуванні. Робота офтальмологічного центру організована дуже якісно, на високому науково-технічному рівні, з використанням новітніх технологій діагностики та лікування. Чітко і своєчасно, в режимі алгоритму, працюють всі підрозділи центру. Ввічливість і толерантність до пацієнтів, гарне естетичне оформлення, прекрасний санітарно-гігієнічний стан центру свідчать про високий рівень культури та дисципліни, що позитивно впливає на внутрішній стан пацієнтів та перебіг їх реабілітації.
Щиро зичу і в подальшому великих успіхів в роботі «Британського офтальмологічного центру»
пацієнтка: Касаткіна Людмила Павлівна (із міста Херсона)

Літовка Алла Олександрівна

Лікування катаракти

Я, Літовка Алла Олександрівна, з м. Авдіївка, Донецької обл., зробила операцію, по імплантації мультифокального кришталика в «Британському офтальмологічному центрі». Хочу висловити свою щиру вдячність моєму лікарю, Скапі Василю Івановичу та анестезіологу Козюрі Максиму Анатолійовичу, які насправді зарекомендували себе, як висококваліфіковані спеціалісти, що сумлінно виконують свої професійні обов’язки. В спілкуванні зі мною, були дуже уважні, доброзичливі, проявляли справжню турботу. Швидко та якісно відповідали на всі поставлені мною запитання та при спілкуванні намагались пояснити мені всі моменти, що пов’язані з проведенням операції та періодом реабілітації. Дуже вдячна цим лікарям за їх нелегку працю та вважаю лікарів Скапу В.І та Козюру М.А., найкращими лікарями в «Британському офтальмологічному центрі». Хочу побажати їм здоров’я, щастя та достатку. Дякую за доброту та дбайливе ставлення до мене.

Чернець Є.М.

Лікування катаракти

Я. Чернець Є.М. Який прооперувався в Британському офтальмологічному центрі.
Вдячний, що повернули мені зір.
З повагою Чернець Є.М.

Пацієнтка Івасюк Р.П.

Лікування катаракти

Дякую персоналу клініки і особисто, Константиновій Віті Костянтинівні, за професіоналізм, чуйність до пацієнтів, любов до своєї справи. Оперувала катаракту на обох очах.
Доброго Вам здоров’я!

Рябокінь Ольга Григорівна

Лікування катаракти

Дорога, Віта Костянтинівна! Мила, ніжна, тендітна. Дякую Вам за Ваші сильні, впевнені руки. Ваш професіоналізм, талант. За ваше добре серце. Ви мене повернули до повноцінного життя. Щиро Вам вдячна.

Попов Валерій Едуардович

Лікування катаракти

Я, Попов Валерій Едуардович, висловлюю свою щиру вдячність всім співробітникам «Британського офтальмологічного центру» за бездоганну роботу. Я дуже задоволений, що звернувся саме в цей центр. Мій зір завдяки проведеній операції відновлений. Ще раз щиро дякую всім працівникам центру.

Майоренкова Наталія Іванівна

Лазерна корекція зору

Я, Майоренкова Наталія Іванівна, хочу залишити відгук про Британський офтальмологічний центр. Вибирала між двома різними клініками, але вибір зробила на Британський, і не пошкодувала. Персонал на найвищому рівні, всі ввічливі, привітні, терпеливі, обслуговування супер. Хочу подякувати анастезіологам, а особливу подяку лікарю Константиновій В.К., вона робить неймовірну роботу, ювелірну можна сказати, вона супер, а ще дуже красива жінка.
Бажаю всім процвітання та мирного неба. Ви найкращі. Дякую Вам.
PS Відгук пишу на третій день після операції на обох очах, пишу без окулярів!
Дякую ще раз!

Гуляєва Л.Г.

Лікування катаракти

Хочу висловити свою подяку Британському офтальмологічному центру та особисто лікарю Костянтиновій Віті Костянтинівні за її професіоналізм, чутливе ставлення до пацієнтів, тактовність та відданість своїй професії. Бажаю здоров'я всім працівникам центру!
Гуляєва Л.Г.

Гаврилюк Валентина Андріївна

Лікування катаракти

Я Гаврилюк Валентина Андріївна потрапила в «Британський офтальмологічний центр» за порадою друзів моїх синів, які дуже задоволені залишилися після операції на очах.
Обслуговування дуже чуйне і ефективне. Оперувалася я у лікаря Константінової Віти Констянтинівни. Це лікар – чародійка. Я їй дуже вдячна, бо бачу як в молодості до весілля. А зараз я пенсіонерка. Зір мене дуже тішить, робить щасливою людиною.
Бажаю всім здоров’я.

Осіпов Олександр Сергійович

Лазерна корекція зору

Я, Осіпов Олександр Сергійович з успіхом вилікував свою короткозорість завдяки лікарям та медичному персоналу клініки «Британський офтальмологічний центр».
З великою подякою! Успіхів Вам Всім!!!
P.S. Слава Україні !

Таритіна Наталя

Лікування катаракти

Щиро дякую «Британському офтальмологічному центру» за високу якість надання послуг.
Робила операцію по заміні кришталика на лівому оці. Чарівні руки лікаря, Скапи Василя Івановича, швидко й вправно впорались з моєю проблемою. Як справжній снайпер, Василь Іванович, очищував моє око від всього зайвого і повернув мені можливість бачити.
НЕ можу не подякувати лікарю Михайловській Марії Сергіївні, яка проводила перший огляд та виявила мою проблему. Велика подяка всьому персоналу клініки. Ви – справжні професіонали своєї справи, добрі, щирі, позитивні, Ви просто круті!
Дякую, що Ви в мене є !
Здоров’я, Перемоги та Миру всім !
З повагою і вдячністю Таритіна Наталя.

Порохівник Григорій Іванович

Лікування катаракти

Мене звати Порохівник Григорій Іванович, мені 65 років і я пацієнт “Британського офтальмологічного центра”.
Так трапилось в моєму житті, що я не сильно приділяв увагу своєму здоров’ю, в тому числі і здоров’ю своїх очей. Приблизно півтора року тому я був у офтальмолога і якщо чесно то ніяких дій зі стабілізації катаракти не робив. Проблеми почалися тоді, коли я зрозумів, що погано визначаю дистанцію до об’єкта і керувати автомобілем мені некомфортно. Звертався у три клініки, разом із дружиною, до того ж дружині порадили два варіанти: від треба негайно робити операцію, до початкової стадії і не треба робити. Загалом платна медицини.
Почав моніторити інтернет. Знайшов безліч відеороликів від Олексія (не офтальмолог), за що йому окрема подяка. Особисто мені він дуже допоміг, тим більше, якщо я про це практично нічого не знав.
Найголовніше це кваліфікація хірурга, лікаря, що підбирає параметри лінзи та якісне обладнання. На превеликий жаль вибір лінзи наданий вам особисто та гарантії того, що результат буде відповідати вашим очікуванням ніхто не дасть.
Мені пощастило, огляд та всі виміри мені робила чудовий лікар, українка, спортсменка та прекрасна людина Рудяк Уляна Іванівна. Якщо вам потрібна консультація, звертайтесь до неї й не помилитеся. Це найкращий офтальмолог, що зустрівся у моєму житті.
З вибором хірурга, що оперує, мені пощастило ще більше. Це Жук Андрій Миколайович, золоті руки, плюс найвища кваліфікація і така сама золота душа, любов до своєї роботи та людей, ось що характеризує цю людину.
Атмосфера в клініці доброзичлива та приємна. Дякую всім, хто брав участь у проведенні операції, а також співробітникам клініки.
Сьогодні п’ятий день. Іду на консультацію. Думаю, що під час перевірки буде близько ста відсотків. Бачу як у далечінь, так і поблизу добре (з прорахунком параметрів не помилилися). Лінза TECNIS Symfony з корекцією астигматизму. У вечірній час на яскравих джерелах є артефакти у вигляді променів або гало. Сподіваюсь, що пройде, але й так миритися можна. Яскравість зображення в нічний час така, як і здоровим оком.
Ще раз величезне всім ДЯКУЮ!!!

Царик Володимир Якович

Лікування катаракти

Я, Царик Володимир Якович, зробив операцію катаракта. Я дуже задоволений результатом операції. Дуже дякуємо лікарям, які вернули зір і радість до життя, а також всьому персоналу. Все так злагоджено, велика увага до пацієнтів. Дякую Вам за клопітку роботу.
З повагою до Вас Царик В.Я.

Харлановський Григорій Михайлович

Лікування катаракти

Дякую колективу «Британського офтальмологічного центру» за прекрасну консультацію та операцію по видаленню катаракти. Дякую лікарю Рудяк У.І за чуйне та професійне відношення.

Саса Таїсія Василівна

Лікування катаракти

По рекомендації брата звернулась в «Британський офтальмологічний центр» з проблемою лікування катаракти. Хотілося б відмітити організованість та професіоналізм персоналу на всіх етапах перебування в центрі. Операцію по видаленню катаракти пройшла успішно, зір відновився на 100%. Дякую персоналу та лікарям за майстерність, людяність та професіоналізм.
Особлива подяка Рудяк У.І, Жуку А.М та Козюрі М.А
Однозначна рекомендуватиму даний центр для вирішення проблем із зором. Дякую, так тримати. Ви найкращі.

Музика Василь Петрович

Лікування катаракти

Дуже вдячний «Британському офтальмологічному центру» за надання послуги по видаленню катаракти і приємне спілкування та обслуговування. Буду рекомендувати всім своїм знайомим центр. Дуже вдячний «Британському офтальмологічному центру» за турботу до пацієнтів.

Таритіна Наталя

Лікування катаракти

Щиро дякую «Британському офтальмологічному центру» за високу якість надання послуг. Робила операцію по заміні кришталика на лівому оці. Чарівні руки лікаря, Скапи Василя Івановича, швидко й вправно впорались з моєю проблемою. Як справжній снайпер, Василь Іванович, очищував моє око від всього зайвого і повернув мені можливість бачити.

НЕ можу не подякувати лікарю Михайловській Марії Сергіївні, яка проводила перший огляд та виявила мою проблему. Велика подяка всьому персоналу клініки. Ви – справжні професіонали своєї справи, добрі, щирі, позитивні, Ви просто круті!

Дякую, що Ви в мене є !
Здоров’я, Перемоги та Миру всім !
З повагою і вдячністю Таритіна Наталя.

Сидоренков Є.П.

Лікування катаракти

Робили операцію з видалення катаракти батьку. Дуже вдячні Скапі Василю Івановичу і Жуку Андрію Миколайовичу. Дуже гарний прийом і організація. Обидві операції пройшли швидко та без ускладнень. Батько чудово бачить та дуже задоволений. Сподобалось те, що за пацієнтом ще місяць наглядають, щоб упевнитися, що все в порядку. Щиро вдячні лікарям і всьому персоналу клініки.

Рибак Анжеліка Олегівна

Лазерна корекція зору

Щиро дякую Британському офтальмологічному центру за високу якість надання послуг. Все дуже сподобалось, особливо лікар Василь Іванович. Який проводив операцію з виправлення косоокості. З таким ставленням до пацієнтів, хочеться повертатися до Вас ще. Василь Іванович – спеціаліст своєї справи.

Біла Л.В.

Лікування катаракти

Дуже вдячна лікарям Штокалюк К.В. та Скапі В.І. за професійний огляд та лікування. Дякую за хороше відношення до пацієнта та доступне роз’яснення. Побільше таких лікарів.
Біла Л.В.

Харченко Петро Іванович

Лікування катаракти

Я, Харченко Петро Іванович, 10.07.1960.
Щиро дякую лікарю Константіновій Віті Костянтинівні за вдало проведену операцію по видаленню катаракти. Також дякую всьому персоналу «Британського офтальмологічного центру».
Будьте всі щасливі та здорові. Всім мирного неба.

Третяк Ольга Петрівна

Лікування катаракти

Низький уклін та щира вдячність хірургу «Британського офтальмологічного центру» - Жуку Андрію Миколайовичу за золоті руки, які справляються зі складною хворобою. Повертаєте зір, даруючи можливість нам, пацієнтам, бачити світ у всіх барвах та відчувати радість та щастя життя. Від щирого серця хочу подякувати лікарю-асистенту Скапі Василю Івановичу, анестезіологам Васковській Людмилі Сергіївні та Козюрі Максиму Анатолійовичу, медичним сестрам Філімоненко Яні Анатоліївні та Кохтачовій Тетяні Миколаївні та всій групі реєстраторів за доброту сердець, чуйність, відповідальність, організованість, надану мені допомогу та людяний підхід. Я щиро бажаю всім вам успішно рятувати своїх пацієнтів і робити свою велику справу. Здоров’я всім вам і вашим родинам, вдалої діяльності та щасливого довгого життя. Спасибі за вашу працю, за ваш професіоналізм, за вашу самовідданість.

Рехтета Лідія Павлівна

Лікування катаракти

Я, Рехтета Лідія Павлівна, оперувалась в «Британському офтальмологічному центрі» по видаленню катаракти на правому оці. Центр знайшла за відгуками пацієнтів. Операція пройшла успішно. До операції на праве око бачила 3%, а після вже на другий день зір був 80%. Самопочуття чудове. Велика подяка всьому персоналу клініки за чудову роботу, чутливість, швидкість та якість обслуговування. Особлива подяка моєму хірургу Константиновій Віті Костянтинівні, за її прекрасні, золоті руки. Рекомендую звертатись до «Британського офтальмологічного центру».

Мястківський Ігор Васильович

Лікування катаракти

Я, Мястківський Ігор Васильович висловлюю подяку Жуку Андрію Миколайовичу. Золоті руки. Дай Боже здоров’я і такої роботи на користь людям. Це вже друга операція по заміні кришталика в «Британському офтальмологічному центрі».
З повагою Мястківський І.В.

Вікован Іван Петрович

Лікування катаракти

Головному лікарю «Британського офтальмологічному центру» Жуку А.М.
Шановний, пане Андрію! Засвідчую свою повагу до Вас і вдячність всім тим, які сприяли та допомагали у відновленні мого зору під час операції та в період спостереження, проведення процедур. Зокрема, Вам особисто, лікарю-анестезіологу Максиму Козюрі, лікарю Катерині Штокалюк, Василю Скапі, а також медичній сестрі Тетяні Кохтачовій і медичному брату Павлу Нагорному. Під час перебування в центрі відчув увагу і чуйність, доброту, оперативність і пунктуальність співробітників центру до пацієнтів. Звернув увагу на спілкування виключно рідною мовою, українською. Молодці!!! Бажаю нових, творчих успіхів, добра, удачі, мирного неба. З Новим Роком і Різдвом Христовим!

З повагою, Вікован Іван.

Власенко Михайло Романович

Лікування катаракти

Я, Власенко Михайло Романович! Хочу щиро завдячити усім працівникам цього медичного закладу, починаючи з самого низу і до верху, за чуйне ставлення, за терпіння, за повагу до пацієнтів різного віку. А особливо приношу щиросердну подяку лікарю Віті Костянтинівні за її професіоналізм, як хірурга з великої літери, за чуйне її серце, щиру душу, за її невтомну працю на медичній ниві. Хай Господь дає їй роки щасливі, жіночого щастя, міцного здоров’я ще на многії та благі літа. Значну ще подяку головному лікарю, за вміння та організацію цієї клініки від самого низу аж до верху. Хай Господь Вас усіх береже!

Бережна Лариса Іванівна

Лікування катаракти

Хочу висловити слова щирої подяки всьому колективу «Британського офтальмологічного центру». За Вашу працю, за Ваш професіоналізм, людське ставлення, увагу, привітність. Ваша праця – безцінна. Дякую Вам за допомогу, за виконану роботу, за можливість повноцінного життя. Бажаю всім здоров’я, достатку, сил і безмежних можливостей, наснаги та миру.
Особлива увага лікарю-хірургу Костянтиновій Віті Костянтинівні за професіоналізм і майстерність. Дякую Вам за ваші старання та знання, за Вашу чуйність, доброту. Ви чудовий лікар і я бажаю Вам допомогти ще багатьом людям, кожен день відзначаючи перемогою над проблемами і отримуючи в якості нагороди посмішки вдячних пацієнтів і повагу оточуючих.
З великою повагою Бережна Лариса Іванівна

Єрьоменко Валентина Анатоліївна

Лікування катаракти

Я, Єрьоменко Валентина Анатоліївна хочу подякувати всьому колективу «Британського офтальмологічного центру» за вдало проведену операцію по видаленню катаракти двох очей. Константіновій Віті Костянтинівні. Я навіть не чекала такого результату. Дякую всім. Всім медичним медсестрам, лікарям, всім. Всім за чуйність, ввічливість та професіоналізм. Нехай Вам щастить!
Також хочу побажати всьому колективу центру найкращого, бо вони дають зір і це дуже круто. З наступаючим Новим Роком!

12
В связи с работами с телефонными линиями на данный момент в клинике доступен номер телефона для экстренной связи +380 664 999666. Приносим извинения за временные неудобства.
9:00 – 19:00
Понеділок - Неділя
Працюємо без вихідних

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.