fbpx

Увага, наша будівля підключена до електромережі по категорії А, від двох незалежних джерел живлення. Тому графік відключення електроенергії на нашу клініку не розповсюджується. Ми працюємо у звичайному режимі для наших пацієнтів.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Супер акція! Лазерна корекція зору будь-яким методом за спеціальною ціною – від 14500 грн. Час акції обмежений.

“Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єдналися до однієї клініки!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Катаракта

Катаракта – це захворювання, при якому порушується прозорість кришталика, що призводить до зниження гостроти зору. Назва цього захворювання походить від грецького слова katarrháktes, що означає «водоспад». Це з уявленнями древніх лікарів у тому, що захворювання розвивається внаслідок стікання каламутної рідини між райдужкою і кришталиком.

Виявити катаракту на стадії неможливо без офтальмологічного огляду. Видимих симптомів на ранній стадії взагалі немає. З розвитком захворювання погіршується зір: пацієнт починає бачити предмети нечітко, немов вони перебувають у тумані, підвищується чутливість при погляді яскраве світло, погіршується нічний зір, послаблюється колірне сприйняття.

Незважаючи на те, що катаракта найчастіше розвивається внаслідок вікових змін очей, захворювання все частіше виявляється у віці 40-50 років або навіть молодше. У пацієнтів віком понад 80 років частота виявлення катаракти становить майже 100%.

У більшості людей зі старечою (віковою) катарактою захворювання розвивається дуже повільно та безболісно протягом багатьох років, і часто початковий діагноз ставиться при звичайному обстеженні у офтальмолога.

Однак, хороша новина полягає в тому, що катаракту можна успішно вилікувати. У нашій клініці застосовується революційний метод водний потік iQ-5 minutes – видалення катаракти “водою”.

У ході операції уражений катарактою кришталик видаляють, але в його місце встановлюється штучна інтраокулярна лінза (ИОЛ). Анестезія проводиться шляхом закопування сучасних знеболювальних крапель. Після операції зір одразу відновлюється.

В связи с работами с телефонными линиями на данный момент в клинике доступен номер телефона для экстренной связи +380 664 999666. Приносим извинения за временные неудобства.
9:00 – 19:00
Понеділок - Неділя
Працюємо без вихідних

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.