Консультація спеціаліста та діагностика стану ока

Перевірка зору

Багаторічний досвід роботи наших фахівців і сучасне діагностичне обладнання дозволяють визначити будь-які зміни в оптиці ока та підібрати правильну корекцію.

Реєструйтесь на консультацію до клініки

Переважно безконтактне обстеження за стандартами Євросоюзу

Повна діагностика зору включає не тільки вимір численних показників ока на апаратах, але і вивчення документації, проведення специфічних тестів для кожного ока і для обох очей разом, огляд структур ока за допомогою мікроскопа, при великому збільшенні.

При перевірці гостроти зору Вас попросять читати букви на різних таблицях зблизька та вдалеч, щоб визначити силу лінзи, необхідну для компенсації короткозорості, далекозорості та астигматизму. Буде потрібно терпіння і співпрацю з оптометристом (фахівцем з підбору окулярів). Краплі, які розширюють зіницю, допомагають виключити вплив внутрішньоочних м’язів на показники оптичної сили ока та дозволяють у дрібницях розглянути очне дно.

Регулярне обстеження очей необхідно

Регулярне обстеження очей необхідно для того, щоб Ви могли зберегти здоров’я своїх очей і хороший зір. Крім того, обстеження очей дозволяє з’ясувати про здоров’я більше інформації, ніж Ви очікуєте. У деяких випадках офтальмолог може зробити висновки про загальний стан здоров’я. Ваші очі скажуть лікарю про стан вен і артерій більше, ніж будь-який інший орган. Офтальмолог може також виявити ранні симптоми захворювань, які можуть з часом погіршити зір. З цієї причини регулярні обстеження очей дуже важливі, навіть якщо Ви не відчуваєте ніяких проблем із зором. Обстеження очей потрібно проходити мінімум один раз на рік, навіть якщо у Вас відмінний зір.

0 +
Консультацій

За багаторічний період роботи нами було надано сотні тисяч офтальмологічних послуг.

Зупинивши вибір на «Британському офтальмологічному центрі», ви можете бути впевнені в якості послуг, що надаються, так як довіряєте свій зір сучасній клініці.

При перевірці очей проводиться ряд тестів:

 • ВІЗОМЕТРІЯ

  Визначення гостроти зору вдалину за допомогою таблиці з літерами, цифрами або іншими знаками..
 • ТОНОМЕТРІЯ

  Вимір внутрішньоочного тиску. Підвищений внутрішньоочний тиск є основною причиною виникнення глаукоми.
 • РЕФРАКТОМЕТРІЯ

  Визначення за допомогою авторефрактометра оптичної сили ока (діагностика аномалій рефракції: короткозорості, далекозорості та астигматизму). Це дослідження деякі називають комп’ютерним підбором окулярів.
 • БІОМЕТРІЯ

  Вимірювання глибини передньої камери, товщини кришталика, розмірів склоподібного тіла і величини ока в цілому. Виконується безконтактно за кілька секунд на оптичному приладі останнього покоління. Дозволяє з високою точністю розрахувати необхідний штучний кришталик.
 • ПАХІМЕТРІЯ

  Вимірювання товщини рогівки за допомогою ультразвуку. Це необхідно як при обстеженні перед рефракційною операцією, так і в ході її..
 • КЕРАТОТОПОГРАФІЯ

  Дослідження кривизни рогівки шляхом реєстрації відображених нею тест-об’єктів. Це дослідження дозволяє визначити форму рогівки і наявність проблем з нею.
 • ЭНДОТЕЛІАЛЬНА БІОМІКРОСКОПІЯ

  Визначення кількості і форми клітин на внутрішній поверхні рогівки дозволяє визначити оптимальний спосіб її захисту при проведенні операції по заміні кришталика.
 • ПЕРИМЕТРІЯ

  Визначення межі поля зору. Поле зору — це частина навколишнього простору, яке здатне бачити око при повній нерухомості голови й погляду. Важливий метод діагностики таких захворювань ока, як глаукома, часткова атрофія зорового нерва та ін.
 • БІОМІКРОСКОПІЯ

  Метод дослідження переднього відрізка ока за допомогою щілинної лампи (спеціального мікроскопа). За допомогою біомікроскопії лікар-офтальмолог може побачити при великому збільшенні такі тканини ока, як кон’юнктиву, рогівку, а також інші структури ока — райдужку, кришталик, склоподібне тіло.
 • ОГЛЯД ОЧНОГО ДНА ФУНДУС-ЛІНЗОЮ

  Дослідження очного дна за допомогою фундус-лінзи (огляд сітківки ока та його судин). Один з найпоширеніших і важливих методів в діагностиці захворювань очей. При хороших навичках лікаря і якісної місцевої анестезії практично не викликає неприємних відчуттів.
 • ЛЕНСМЕТРІЯ

  Оптичний аналіз окулярів, якими ви користуєтесь.

Результати перевірки

В кінці обстеження лікар-офтальмолог дасть Вам детальну оцінку стану здоров’я Ваших очей і зору, проінформує про ризики, до яких Ви можете бути схильні, порадить доступні методи профілактики та, при необхідності, призначить лікування. Обговорення майбутньої операції – важливий етап бесіди. Будь-яке питання, яке Ви маєте, необхідно обговорити до операції!

Ціни на консультацію та діагностику зору

ПослугаЦіна в грн.
Подарунковий сертифікат
В нашому центрі ви можете придбати відмінний подарунок для рідних, друзів та колег
Комплексний огляд1300
включені всі обстеження на офтальмологічних приладах і консультація лікаря з оглядом очного дна (тривалість до двох годин)
Скринінг ураження очей при діабеті2600
включені всі обстеження на офтальмологічних приладах, консультація лікаря з оглядом очного дна, а також комплексна оптична когрентна томографія та фотофіксація очного дна обох очей.
Комплексний огляд з додатковим сервісом4700
ПРОВОДИТЬСЯ НА ОКРЕМІЙ ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛІНІЇ

первинний комплексний огляд (для іноземних пацієнтів) під персональним контролем головних спеціалістів офтальмологічного центру(за потребою з перекладачем)
виписка результатів обстеження на англійській мові входить у вартість огляду
Комплексний огляд з додатковим сервісом15500
ПРОВОДИТЬСЯ ГОЛОВНИМ ЛІКАРЕМ НА ОКРЕМІЙ ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛІНІЇ

первинний комплексний медичний огляд, який проводить головний лікар офтальмологічного центру

Первинний комплексний огляд PREMIUM ПАКЕТ​

Діагностика зору PREMIUM пакетом це:

Сукупність обстеження зору стандартного пакета і високотехнологічного дослідження: ОКТ (Оптична когерентна томографія).
Повне дослідження зору, що дозволяє вивчити всі відділи ока на клітинному рівні, а значить і виявити приховані патологічні процеси.
Можливість виявлення захворювань органу зору на ранній стадії.
Крім того, Діагностика зору з PREMIUM пакетом – спосіб зберегти час і кошти для тих, кому необхідна розширена діагностика органу зору при:

 • атрофії, аномалії зорового нерва, вродженій аномалії макулярної зони та ін.
 • Дистрофія сітківки, що виникла при ураженні від впливу сонячних променів.
 • Перенесені черепно-мозкові травми, ушкодження очей (травма, контузія).
 • Дослідження рогівки та сітківки після проведеного лікування для оцінки його ефективності (наприклад, при відсутності ефекту від оптичної корекції гостроти зору (при носінні окулярів, лінз)).
 • Наслідки гострих порушень мозкового кровообігу, а також зниження гостроти і якості зору на тлі різних загальних захворювань.
 • Захворювання не офтальмологічного характеру: цукровий діабет, захворювання, пов’язані з порушенням обміну речовин, артеріальна гіпертензія первинна і вторинна.
 • Спадкова схильність до захворювань органів зору.
 • Уточнення протипоказань для військової служби в період призовного віку.
 • Спортсменам, чий стиль життя пов’язаний з високими фізичними навантаженнями.
До уваги:

Приймаємо пацієнтів на операцію з приводу катаракти з англійської лінзою Rayner.

До уваги:

З 15 травня 2021 року, ціна лазерної корекції зору в нашій клініці - 11900 грн. (Ціна операції на одне око), будь-яким методом.

Відгуки пацієнтів

Британського офтальмологічного центру

Затонацька Тетяна Георгіївна

Лазерная коррекция зрения

Я, Затонацька Тетяна Георгіївна, 16 липня 2022 року проходила у “Британському офтальмологічному центри”. Хочу висловити свою подяку всьому персоналу центру за уважне ставлення. Особливо хочу відмітити дуже фахову та професійну консультацію лікаря Британа С.С.

Власенко Михайло Романович

Лікування катаракти

Я, Власенко Михайло Романович! Хочу щиро завдячити усім працівникам цього медичного закладу, починаючи з самого низу і до верху, за чуйне ставлення, за терпіння, за повагу до пацієнтів різного віку. А особливо приношу щиросердну подяку лікарю Віті Костянтинівні за її професіоналізм, як хірурга з великої літери, за чуйне її серце, щиру душу, за її невтомну працю на медичній ниві. Хай Господь дає їй роки щасливі, жіночого щастя, міцного здоров’я ще на многії та благі літа. Значну ще подяку головному лікарю, за вміння та організацію цієї клініки від самого низу аж до верху. Хай Господь Вас усіх береже!

Кірякова М.Й.

Лікування катаракти

Я, Кірякова М.Й., приїхала з Івано-Франківська 08.11.2022 року і вже 22.11.2022 мені зробили операцію, по видаленню катаракти, в «Британському офтальмологічному центрі», в м.Києві. Операція пройшла успішно. Дуже велика подяка лікарям, Жук А.М. та Константінова В.К., за те, що я тепер ходжу по вулиці без окулярів та радію всім кольорам веселки!