Консультація спеціаліста та діагностика стану ока

Перевірка зору

Багаторічний досвід роботи наших фахівців і сучасне діагностичне обладнання дозволяють визначити будь-які зміни в оптиці ока та підібрати правильну корекцію.

Реєструйтесь на консультацію до клініки

Переважно безконтактне обстеження за стандартами Євросоюзу

Повна діагностика зору включає не тільки вимір численних показників ока на апаратах, але і вивчення документації, проведення специфічних тестів для кожного ока і для обох очей разом, огляд структур ока за допомогою мікроскопа, при великому збільшенні.

При перевірці гостроти зору Вас попросять читати букви на різних таблицях зблизька та вдалеч, щоб визначити силу лінзи, необхідну для компенсації короткозорості, далекозорості та астигматизму. Буде потрібно терпіння і співпрацю з оптометристом (фахівцем з підбору окулярів). Краплі, які розширюють зіницю, допомагають виключити вплив внутрішньоочних м’язів на показники оптичної сили ока та дозволяють у дрібницях розглянути очне дно.

Регулярне обстеження очей необхідно

Регулярне обстеження очей необхідно для того, щоб Ви могли зберегти здоров’я своїх очей і хороший зір. Крім того, обстеження очей дозволяє з’ясувати про здоров’я більше інформації, ніж Ви очікуєте. У деяких випадках офтальмолог може зробити висновки про загальний стан здоров’я. Ваші очі скажуть лікарю про стан вен і артерій більше, ніж будь-який інший орган. Офтальмолог може також виявити ранні симптоми захворювань, які можуть з часом погіршити зір. З цієї причини регулярні обстеження очей дуже важливі, навіть якщо Ви не відчуваєте ніяких проблем із зором. Обстеження очей потрібно проходити мінімум один раз на рік, навіть якщо у Вас відмінний зір.

0 +
Консультацій

За багаторічний період роботи нами було надано сотні тисяч офтальмологічних послуг.

Зупинивши вибір на «Британському офтальмологічному центрі», ви можете бути впевнені в якості послуг, що надаються, так як довіряєте свій зір сучасній клініці.

При перевірці очей проводиться ряд тестів:

 • ВІЗОМЕТРІЯ

  Визначення гостроти зору вдалину за допомогою таблиці з літерами, цифрами або іншими знаками..
 • ТОНОМЕТРІЯ

  Вимір внутрішньоочного тиску. Підвищений внутрішньоочний тиск є основною причиною виникнення глаукоми.
 • РЕФРАКТОМЕТРІЯ

  Визначення за допомогою авторефрактометра оптичної сили ока (діагностика аномалій рефракції: короткозорості, далекозорості та астигматизму). Це дослідження деякі називають комп’ютерним підбором окулярів.
 • БІОМЕТРІЯ

  Вимірювання глибини передньої камери, товщини кришталика, розмірів склоподібного тіла і величини ока в цілому. Виконується безконтактно за кілька секунд на оптичному приладі останнього покоління. Дозволяє з високою точністю розрахувати необхідний штучний кришталик.
 • ПАХІМЕТРІЯ

  Вимірювання товщини рогівки за допомогою ультразвуку. Це необхідно як при обстеженні перед рефракційною операцією, так і в ході її..
 • КЕРАТОТОПОГРАФІЯ

  Дослідження кривизни рогівки шляхом реєстрації відображених нею тест-об’єктів. Це дослідження дозволяє визначити форму рогівки і наявність проблем з нею.
 • ПЕРИМЕТРІЯ

  Визначення межі поля зору. Поле зору — це частина навколишнього простору, яке здатне бачити око при повній нерухомості голови й погляду. Важливий метод діагностики таких захворювань ока, як глаукома, часткова атрофія зорового нерва та ін.
 • БІОМІКРОСКОПІЯ

  Метод дослідження переднього відрізка ока за допомогою щілинної лампи (спеціального мікроскопа). За допомогою біомікроскопії лікар-офтальмолог може побачити при великому збільшенні такі тканини ока, як кон’юнктиву, рогівку, а також інші структури ока — райдужку, кришталик, склоподібне тіло.
 • ОГЛЯД ОЧНОГО ДНА ФУНДУС-ЛІНЗОЮ

  Дослідження очного дна за допомогою фундус-лінзи (огляд сітківки ока та його судин). Один з найпоширеніших і важливих методів в діагностиці захворювань очей. При хороших навичках лікаря і якісної місцевої анестезії практично не викликає неприємних відчуттів.
 • ЛЕНСМЕТРІЯ

  Оптичний аналіз окулярів, якими ви користуєтесь.

Результати перевірки

В кінці обстеження лікар-офтальмолог дасть Вам детальну оцінку стану здоров’я Ваших очей і зору, проінформує про ризики, до яких Ви можете бути схильні, порадить доступні методи профілактики та, при необхідності, призначить лікування. Обговорення майбутньої операції – важливий етап бесіди. Будь-яке питання, яке Ви маєте, необхідно обговорити до операції!

Ціни на консультацію та діагностику зору

ПослугаЦіна в грн.
Подарунковий сертифікат
В нашому центрі ви можете придбати відмінний подарунок для рідних, друзів та колег
Комплексний огляд1350
включені всі обстеження на офтальмологічних приладах і консультація лікаря з оглядом очного дна (тривалість до двох годин)
Скринінг ураження очей при діабеті3000
включені всі обстеження на офтальмологічних приладах, консультація лікаря з оглядом очного дна, а також комплексна оптична когрентна томографія та фотофіксація очного дна обох очей.
Комплексний огляд з додатковим сервісом5200
ПРОВОДИТЬСЯ НА ОКРЕМІЙ ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛІНІЇ

первинний комплексний огляд (для іноземних пацієнтів) під персональним контролем головних спеціалістів офтальмологічного центру(за потребою з перекладачем)
виписка результатів обстеження на англійській мові входить у вартість огляду
Комплексний огляд з додатковим сервісом16800
ПРОВОДИТЬСЯ ГОЛОВНИМ ЛІКАРЕМ НА ОКРЕМІЙ ДІАГНОСТИЧНІЙ ЛІНІЇ

первинний комплексний медичний огляд, який проводить головний лікар офтальмологічного центру

Первинний комплексний огляд PREMIUM ПАКЕТ​

Діагностика зору PREMIUM пакетом це:

Сукупність обстеження зору стандартного пакета і високотехнологічного дослідження: ОКТ (Оптична когерентна томографія).
Повне дослідження зору, що дозволяє вивчити всі відділи ока на клітинному рівні, а значить і виявити приховані патологічні процеси.
Можливість виявлення захворювань органу зору на ранній стадії.
Крім того, Діагностика зору з PREMIUM пакетом – спосіб зберегти час і кошти для тих, кому необхідна розширена діагностика органу зору при:

 • атрофії, аномалії зорового нерва, вродженій аномалії макулярної зони та ін.
 • Дистрофія сітківки, що виникла при ураженні від впливу сонячних променів.
 • Перенесені черепно-мозкові травми, ушкодження очей (травма, контузія).
 • Дослідження рогівки та сітківки після проведеного лікування для оцінки його ефективності (наприклад, при відсутності ефекту від оптичної корекції гостроти зору (при носінні окулярів, лінз)).
 • Наслідки гострих порушень мозкового кровообігу, а також зниження гостроти і якості зору на тлі різних загальних захворювань.
 • Захворювання не офтальмологічного характеру: цукровий діабет, захворювання, пов’язані з порушенням обміну речовин, артеріальна гіпертензія первинна і вторинна.
 • Спадкова схильність до захворювань органів зору.
 • Уточнення протипоказань для військової служби в період призовного віку.
 • Спортсменам, чий стиль життя пов’язаний з високими фізичними навантаженнями.
До уваги:

Приймаємо пацієнтів на операцію з приводу катаракти з англійської лінзою Rayner.

До уваги:

З 15 травня 2021 року, ціна лазерної корекції зору в нашій клініці - 11900 грн. (Ціна операції на одне око), будь-яким методом.

Відгуки пацієнтів

Британського офтальмологічного центру

Кузуб Вікторія Олександрівна

Лікування косоокості

8 серпня в «Британському офтальмологічному центрі» мені зробили операцію під супроводом Грошевої Оксани Павлівни та Конюха Сергія Анатолійовича. Це була мрія всього мого свідомого життя. Я з батьками об’їздила багато клінік, і навіть в інших країнах, але тільки тут і зараз здійснили мою мрію. Нарешті я можу не соромитись дивитись людям в очі. Це був комплекс неповноцінності, більш того, це заважало мені розкрити себе. Безмежно вдячна Грошевій Оксані Павлівні і Конюх Сергію Анатолійовичу за їх професіоналізм, підтримку та чуйність. Вони – найкращі!

Дворник Николай Семенович

Лікування катаракти

18 ноября 2020г. в «Британском офтальмологическом центре» была сделана первая операция моей жене Дворник Валентине Ивановне, по замене хрусталика, удаление катаракты на правом глазу. Результаты были настолько успешными, что развеяли у нее все страхи. Следующий шаг к более сложной операции, катаракта левого глаза с начальной глаукомой. 8 декабря была сделана вторая операция, с таким же прекрасным результатом, хотя для этого пришлось приложить больше усилий. В этот же день я проходил подготовку к операции на левом глазу диагнозом катаракта с осложнениями. 15 декабря мне устранили катаракту с имплантацией ИОЛ. Меньше чем за месяц, «чудесники» центра сделали нашу семью счастливой. Всем сотрудникам центра, готовивших нас к операциям, большая благодарность. А прекрасному хирургу Александру Борисовичу Богдановичу, после такой подготовки оставалось сделать главное – высокопрофессионально святую работу хирурга. Благодарность Всем, кто на сайте центра оставлял отзывы о прекрасных специалистах всех уровней центра. Мы сделали правильный выбор. Совет тем, кто готовится к операции – «Будьте оптимистами, доверьтесь высококвалифицированным специалистам, будьте доброжелательными друг к другу, верьте в свой организм и Ваш мозг настроит организм на выздоровление и на сохранение тех результатов, которые специалисты сделали, чтобы Вы снова обрели возможность ВИДЕТЬ!»

Савченко Олександра Яківна

Лікування катаракти

Проводила операцію з приводу катаракти в період з 26.06 19 по 25.09.2019. Зір повернувся на 100% на обох очах. Вдячна персоналу «Британського офтальмологічного центру» за людяне відношення до пацієнтів, особливо хочу подякувати лікарю-хірургу Жуку Андрію Миколайовичу – професіонал своєї справи. Дякую!