Лікування кератоконусу

Лікування кератоконусу методом BritishX - перший результат за 12 хвилин

Оснащення нашого центру дозволяє встановити діагноз кератоконусу з великою ймовірністю на ранніх стадіях.

Реєструйтесь на консультацію до клініки

Чим небезпечний для вас кератоконус?

Кератоконус – бомба уповільненої дії в вашому організмі. Це незапальне захворювання очей призводить до дегенерації рогівки і зміни її обрисів – вона стоншується і приймає конусоподібну форму. Найбільша небезпека кератоконусу для вас – істотне погіршення зору. Ви можете втратити здатність керувати автомобілем, а в складних випадках – навіть читати.

Хвороба супроводжується нечіткістю зору, світлобоязню, сверблячкою, диплопією (двоїнням предметів в очах) і іншими симптомами, істотно погіршують якість життя. Без належного лікування прогресування захворювання може призвести до тяжких ускладнень і хірургічного втручання, яке не завжди буває успішним.

Що буде якщо не лікувати?

У більшості випадків розвиток кератоконусу призводить до тяжких ускладнень, які представляють реальну загрозу для вашого здоров’я і гостроти зору, аж до повної втрати зорової функції. Серед таких ускладнень:

  • Астигматизм
  • Диплопія
  • Водянка рогівки
  • Розрив рогівки
  • Втрата зору

Якщо ви не приймете термінових заходів або будете використовувати неефективне лікування, то у вашому організмі неминуче запустяться потужні патологічні процеси, які приведуть до серйозних розладів зорової функції. Порушення цілісності рогівки може викликати незворотні наслідки в тканинах ока і привести до повної втрати зору. Тільки адекватне і вчасно розпочате лікування здатне зупинити цей процес.

Головна причина кератоконусу?

Абсолютно всі процеси у вашому організмі управляються головним мозком. Клітини вашого мозку отримують інформацію від усіх органів і систем, аналізують цю інформацію, виробляють потрібну реакцію і по нервових клітинах передають відповідні накази різним органам вашого тіла.

Кератоконус (як і будь-яка інша хвороба) виникає від сукупності різних факторів. Ці фактори призводять до збою в роботі певних відділів головного мозку і порушенням нейронних зв’язків. Іншими словами, мозок перестає віддавати «правильні» накази для чіткої роботи вашої зорової системи, що призводить до кератоконусу, а потім і до більш серйозних наслідків, які відзначалися вище.

Як перемогти кератоконус максимально швидко?

У 21 столітті з’явився ефективний і безпечний метод лікування кератоконусу — це крос-лінкінг, або зшивання молекул колагену рогівки. Метод виявився рятівним для зору і можливості вести активне життя — адже пацієнти з кератоконусом, як правило, молоді люди до 40-45 років. Крос-лінкінг був винайдений в Швейцарії і полягає в опроміненні ультрафіолетовим світловим потоком рогівки, попередньо просоченої рибофлавіном. Глибина впливу ультрафіолету строго дозована. Результатом стає ущільнення рогівки, припинення її розтягнення. Таким чином хвороба зупиняється. Потім відбувається поступове сплощення рогівки, що проявляється поліпшенням гостроти зору.

Ми суворо дотримуємося традиції європейський медицини. Лікування проводиться із застосуванням оригінального устаткування, розробленого автором методу крос-лінкінга швейцарського офтальмолога Тео Зайлера. Метод BritishX – ця розробка британських вчених, полягає в спеціальному стандарті, який регулює час дії приладу і застосовувані препарати. Лікування даним методом можливо тільки у «Британському офтальмологічному центрі». Наші фахівці, що впровадили метод більше 12 років тому, пройшли стажування в європейських відділеннях патології рогівки. Наші лікарі забезпечили успішне лікування понад 28 000 пацієнтам з кератоконусом в Україні, країнах Балтії, Європи і Великобританії. Ми використовуємо модифіковані методики Тео Зайлера, що дозволяють мінімізувати час дії ультрафіолету на рогівку. Це дає можливість прискорити відновлення гарного самопочуття пацієнта після процедури крос-лінкінга рогівки при кератоконусі, а також при інших видах патологічного стоншування рогівки. Ми застосовуємо тільки оригінальні розчини рибофлавіну при лікуванні кератоконусу.
Результатом нашої роботи є припинення прогресування захворювання у всіх пацієнтів. Поступове поліпшення зору спостерігається у 99.5% пацієнтів, які пройшли лікування методом BritishX.
Важливим фактором успіху є своєчасна правильна діагностика кератоконусу. Оснащення «Британського офтальмологічного центру» дозволяє встановити діагноз кератоконуса з великою часткою ймовірності на самих ранніх стадіях.
Наші методи і підходи діагностики та лікування кератоконусу дозволили зберегти зір і активне життя величезній кількості молодих людей Європи. Ми пропонуємо найкраще, що є в сучасній офтальмології пацієнтам нашої клініки!

Відгуки пацієнтів

Британського офтальмологічного центру

Осадчий Микола Петрович

Лікування катаракти

Я, Осадчий Микола Петрович проходячи лікування в клініці отримав повне задоволення від роботи персоналу вашого центру. Особливо вдячний хірургу Константіновій Віті Костянтинівні – чуйна, доброзичлива людина та хороший фахівець. Я дуже вдячний!

Кільменінова Лідія Олександрівна

Лікування катаракти

Я, Кільменінова Лідія Олександрівна, хочу висловити подяку за проведення операції лікарям по заміні кришталика Жуку Андрію Миколайовичу, Рудяк Уляні Іванівні та анестезіологу Козюрі Максиму Анатолійовичу, а також всьому персоналу Британського офтальмологічного центру за професіоналізм, турботу та гарне ставлення до пацієнтів. Дякую за можливість бачити та жити повноцінним життям мені та моєму чоловікові. Нехай Вам всім щастить.
З повагою, родина Кільменінових.

Пробєйголова Лідія Володимирівна

Лікування катаракти

Я, Пробєйголова Лідія Володимирівна оперувалась у Вашій клініці з питання видалення катаракти на обох очах .
Вперше в житті зіткнулась з таким відпрацьованим процесом. Щаслива відправляюсь додому.
Бажаю Всім працівникам цього центру щастя, здоров’я й миру.