Програма «живий зір»

iQ-Life 3D «водний потік»

0 +

успішних вилучень катаракти

Багато, хто звернувся в нашу клініку, цікавляться цією унікальною методикою видалення катаракти. Вона по суті революційна, і представлена в Україні тільки в нашому медичному центрі. Це не якийсь окремий вид видалення катаракти, а це комплекс заходів з хірургічного лікування даної патології. Що ж це означає?

Як відомо, катаракта – це, простіше кажучи, помутніння кришталика. При цьому його структура стає більш щільною, що створює певні труднощі при видаленні. Ми використовуємо саму передову методику факоемульсифікації катаракти – «Водний потік». Це «золотий стандарт» в офтальмології. Під час операції застосовуються високотехнологічні протектори (віскоеластіки), а саме видалення речовини кришталика здійснюється водним потоком. Це потрібно для максимально дбайливого видалення кришталика, щоб внутрішні дуже тендітні структури очка не розривалися.

Нова 3D-технологія дає можливість офтальмохірургу «розглянути незриме» в тонкому пристрої ока – iQ-Life 3D. Вона складається з стереоскопічного цифрового пристрою відеозахоплення, робочої станції для отримання збільшених зображень об’єктів під час проведення втручання і екрану ультрависокого дозволу, що забезпечує гранично деталізоване, об’ємне відображення операції. Спеціальне програмне забезпечення здійснює інтеграцію хірургічної установки для ультразвукової фрагментації і видалення катаракти за допомогою водного потоку з системою 3D-візуалізації. Це дозволяє хірургам відстежувати параметри ультразвуку на одному величезному 3D екрані в реальному часі, а також інші ключові дані, такі як внутрішньоочний тиск, швидкість і обсяг водного потоку. Завдяки цьому ми забезпечуємо меншу інвазивність операції, збільшуємо її ефективність, підвищуємо безпеку. При роботі не потрібно яскраве світло, як під час використання операційного мікроскопа, що дозволяє пацієнтові легше переносити весь процес втручання.

У Вас може залишитися ще одне питання: «Чому iQ? При чому тут інтелект і його коефіцієнт?» Але iQ в нашому випадку – це не міра інтелектуального розвитку, а це ideal Quality,ідеальна якість. Якість проведеної операції і, як наслідок, якість отриманого зору. Це недосяжно без сучасних ІОЛ, які ми імплантуємо замість Вашого помутнілого кришталика. Саме вони дають нам можливість домагатися максимально можливого зору у пацієнтів після операції.

Ми впевнені, що тепер Ви розумієте, чому ми можемо спокійно пропонувати видалення катаракти за методом iQLife 3D «водний потік» навіть в самому складному випадку. Довіривши нам найдорожче – здоров’я, ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращий результат. Ось побачите!

Ціни на лікування катаракти

ПослугаЦіна в грн.
Видалення катарактивід 17000
факоемульсифікація катаракти (рефракційна ленсектомія) з імплантацією м’якої ІОЛ (Rayner (UK))