fbpx

Увага, наша будівля підключена до електромережі по категорії А, від двох незалежних джерел живлення. Тому графік відключення електроенергії на нашу клініку не розповсюджується. Ми працюємо у звичайному режимі для наших пацієнтів.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Супер акція! Знижки до 50%. Лазерна корекція зору будь-яким методом за спеціальною фіксованою ціною – 14950 грн. Час акції обмежений.

“Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єдналися до однієї клініки!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Пресбіопія

Симптоми та причини

Вам потрібні окуляри для читання? Існує ймовірність того, що у Вас пресбіопія (стареча далекозорість) – аномалія рефракції ока, при якій людина не може розглянути дрібний шрифт або маленькі предмети на близькій відстані. Так само, як сивина і зморшки, пресбіопія є одним з вікових симптомів природного механізму старіння. Ранні симптоми пресбіопії очей в середньому спостерігаються у людини в 40-45 років. Саме в цей період вона починає відчувати перші труднощі в роботі з дрібними предметами або при читанні.

Термін «пресбіопія» походить від грецького слова πρέσβυς, що означає «стара людина» або «старий» і новолатинського суфікса «-opia», що означає «короткозорість», а дослівний переклад буде звучати як «старі очі».

У той час як точна причина пресбіопиї все ще є предметом досліджень, прийнята теорія, що м’язові волокна навколо природного кришталика ока ущільнюються і втрачають еластичність, що знижує здатність ока змінювати форму кришталика. По мірі того як природний кришталик ока стає менш гнучким, око все гірше фокусується на близьких об’єктах. Перенесена травма, спосіб життя, рід занять, наприклад, багатогодинне сидіння перед комп’ютером, теж можуть грати роль у розвитку цього стану.

Варіанти лікування

Пресбіопію іноді неформально називають «хворобою довгих рук», оскільки деякий час компенсувати пресбіопію можна за допомогою розміщення предмета на відстані витягнутої руки. Однак коли цей метод перестає спрацьовувати, доводиться задуматися про корекцію пресбіопії доступними сучасній медицині методами.

Хірургія пресбіопії

Якщо Ви не бажаєте носити окуляри або контактні лінзи з тих чи інших причин, то на допомогу приходить хірургічне лікування. До методів хірургічного лікування пресбіопії відносять LASIK (лазерний кератомілез) і ФРК (фоторефрактивну кератектомію).

Обидва ці методи полягають у застосуванні лазера для того, щоб змінити форму рогівки. Лазерна корекція не може дати одному й тому ж оку можливість однаково бачити зблизька і вдалину. Але лікар може провести корекцію в одному оці для зору вдалину, а в іншому – для зору поблизу (монозір).

Ще одним хірургічним методом лікування пресбіопії є заміна натурального кришталика штучним (інтраокулярною лінзою). При цьому штучний кришталик може бути як простим, так і мультифокальним. Зазвичай інтраокулярні лінзи (ІОЛ) імплантують при видаленні катаракти, і деякі ІОЛ розроблені для лікування катаракти і пресбіопії одночасно.

В связи с работами с телефонными линиями на данный момент в клинике доступен номер телефона для экстренной связи +380 664 999666. Приносим извинения за временные неудобства.
9:00 – 19:00
Понеділок - Неділя
Працюємо без вихідних

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.