fbpx

Увага, наша будівля підключена до електромережі по категорії А, від двох незалежних джерел живлення. Тому графік відключення електроенергії на нашу клініку не розповсюджується. Ми працюємо у звичайному режимі для наших пацієнтів.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Супер акція! Лазерна корекція зору будь-яким методом за спеціальною ціною – від 13500 грн. Термін дії акції до 15 січня 2024 року.

“Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єдналися до однієї клініки!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Короткозорість, міопія

Симптоми та причини

Близорукость , миопия

Якщо у Вас короткозорість, зображення об’єктів на відстані здаються розмитими. Ви можете виявити, що зображення стають чіткішими, якщо прищулитися. Наприклад, короткозорі студенти могли б легко читати книги і бачити сидячих поруч сусідів, але викладачі і, що більш важливо, слова на дошці здавалися б розмитими. Короткозорість, інакше міопія, виникає, коли промені світла, що потрапляють в око, заломлюються занадто сильно і сходяться в точці, не досягаючи сітківки. При короткозорості очне яблуко може бути довше норми або рогівка може бути занадто зігнутою. В результаті зображення, які Ви бачите, не фокусуються на сітківці належним чином.

Зазвичай короткозорість розвивається в дитинстві й вперше виявляється, коли батьки помічають, що дитина відчуває труднощі з читанням написів на дошці в школі. Короткозорість продовжує посилюватися протягом усього підліткового віку і до часу дорослішання стабілізується. Деякі фахівці вважають, що короткозорість передається нам у спадок. Вона може супроводжуватися або не супроводжуватися астигматизмом. У типовому висновку при короткозорості пишуть знак мінус перед першою цифрою.

Варіанти лікування короткозорості:

Лікування короткозорості залежить від декількох факторів, таких як вік, ступінь фізичної активності, рід занять. Лікування може полягати в призначенні контактних лінз або окулярів. Лікар також дасть поради щодо зміцнення зору. Якщо Ви бажаєте раз і назавжди позбутися від окулярів і контактних лінз, можна звернутися до хірургічних методів лікування.

Короткозорість

Лазерна корекція зору

Хоча окуляри й контактні лінзи допомагають впоратися з короткозорістю, їх можна порівняти з гіпсом і милицями, тобто це тимчасове рішення, яке дозволяє вийти з положення, але фактично не усуває причину проблеми так, як цього можна досягнути за допомогою хірургічного втручання.

Інтраокулярна корекція

Інтраокулярні лінзи призначені для корекції високого ступеня астигматизму. У тому випадку, якщо лазерна корекція Вам не підходить, не впадайте у відчай, тому що є й інші можливості досягнення бажаного. «Британський офтальмологічний центр» пропонує ряд операцій, які можуть Вам допомогти. Під час консультації, ми зможемо з’ясувати, чи не протипоказана Вам операція, і визначити найкращий варіант операції для Вас.

В связи с работами с телефонными линиями на данный момент в клинике доступен номер телефона для экстренной связи +380 664 999666. Приносим извинения за временные неудобства.
9:00 – 19:00
Понеділок - Неділя
Працюємо без вихідних

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.