fbpx

Увага, наша будівля підключена до електромережі по категорії А, від двох незалежних джерел живлення. Тому графік відключення електроенергії на нашу клініку не розповсюджується. Ми працюємо у звичайному режимі для наших пацієнтів.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Супер акція! Лазерна корекція зору будь-яким методом за спеціальною ціною – від 13500 грн. Час акції обмежений.

“Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єдналися до однієї клініки!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Третяк О.П.

Третяк Ольга Петрівна

Лікування катаракти

Низький уклін та щира вдячність хірургу «Британського офтальмологічного центру» - Жуку Андрію Миколайовичу за золоті руки, які справляються зі складною хворобою. Повертаєте зір, даруючи можливість нам, пацієнтам, бачити світ у всіх барвах та відчувати радість та щастя життя. Від щирого серця хочу подякувати лікарю-асистенту Скапі Василю Івановичу, анестезіологам Васковській Людмилі Сергіївні та Козюрі Максиму Анатолійовичу, медичним сестрам Філімоненко Яні Анатоліївні та Кохтачовій Тетяні Миколаївні та всій групі реєстраторів за доброту сердець, чуйність, відповідальність, організованість, надану мені допомогу та людяний підхід. Я щиро бажаю всім вам успішно рятувати своїх пацієнтів і робити свою велику справу. Здоров’я всім вам і вашим родинам, вдалої діяльності та щасливого довгого життя. Спасибі за вашу працю, за ваш професіоналізм, за вашу самовідданість.

В связи с работами с телефонными линиями на данный момент в клинике доступен номер телефона для экстренной связи +380 664 999666. Приносим извинения за временные неудобства.
9:00 – 19:00
Понеділок - Неділя
Працюємо без вихідних

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.