fbpx

Увага, наша будівля підключена до електромережі по категорії А, від двох незалежних джерел живлення. Тому графік відключення електроенергії на нашу клініку не розповсюджується. Ми працюємо у звичайному режимі для наших пацієнтів.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Супер акція! Лазерна корекція зору будь-яким методом за спеціальною ціною – від 14500 грн. Час акції обмежений.

“Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єдналися до однієї клініки!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Спасьонова Лариса Миколаївна

Спасьонова Лариса Миколаївна

Лікування катаракти

Порадив звернутися у Британський офтальмологічний центр мій син. Після огляду на консультації мила лікарка, описуючи операцію з приводу катаракти, повідомила, що вже завтра моє життя зміниться і я буду бачити відсотково «без туману». Я сприйняла цю інформацію як рекламу. Але … на наступний день після операції одного ока я вже набирала номер телефону без окулярів, перевірка на сучасних приладах, які є в достатній кількості у Центрі,  підтвердила, що зір на оці після операції 100% і я змогла чітко прочитати на бейджу ім’я лікаря - Константинова Віта Констянтинівна і побачити її гарну посмішку. Дуже вдячна їй за чуйність, професіоналізм, бажання максимально допомогти.

Також хочеться подякувати  Рудяк Уляні Іванівні за консультацію з приводу операції другого ока. Клініка залишає дуже хороше враження – все чітко організовано, всі на своїх місцях, працює Центр як швейцарський годинник. Хочеться побажати всьому колективу здоров՚я, успіхів і всім нам скорішої нашої перемоги.

В связи с работами с телефонными линиями на данный момент в клинике доступен номер телефона для экстренной связи +380 664 999666. Приносим извинения за временные неудобства.
9:00 – 19:00
Понеділок - Неділя
Працюємо без вихідних

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.