fbpx

Увага, наша будівля підключена до електромережі по категорії А, від двох незалежних джерел живлення. Тому графік відключення електроенергії на нашу клініку не розповсюджується. Ми працюємо у звичайному режимі для наших пацієнтів.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Супер акція! Лазерна корекція зору будь-яким методом за спеціальною ціною – від 13500 грн. Термін дії акції до 15 січня 2024 року.

“Британський офтальмологічний центр” і “Німецька очна клініка” – об’єдналися до однієї клініки!

Об’єднання досвіду лікарів, знань та впровадження нових технологій!

Апаратне лікування

Сучасний ритм життя зобов’язує нас використовувати  комп’ютери та різні цифрові прилади в кожній сфері життєдіяльності. Навіть навчання та відпочинок відбуваються за їх участю. Якщо не надавати уваги правильному режиму роботи з ними, у дорослих і, особливо, у дітей виникають спочатку тимчасові, а згодом і постійні розлади зору.

У дитячому віці також часто зустрічаються вроджені стани, такі як короткозорість, далекозорість,астигматизм, при яких окрім носіння окулярів необхідно постійно тренувати резерви очних м’язів для покращення та стабілізації зору.

При наявності косоокості у дитини дуже часто присутня амбліопія – це так зване «ліниве око»,  лікування якого необхідно починати в якомога ранньому віці, ретельно та наполегливо дотримуватись усіх рекомендацій офтальмолога, тільки тоді зусилля дають свої плоди.

Для профілактики та ефективного лікування таких розладів у дорослих та дітей  на сьогодні ефективно застосовують апаратне лікування.

В офтальмологічній клініці «Британський офтальмологічний центр» широко представлений цілий комплекс сучасного  апаратного лікування. За кожним з апаратів займається кваліфікований оптометрист.  Алгоритм роботи підбирається індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи усі його особливості.

До апаратних методів лікування належить апарат «Амбліокор» . Це сучасний неінвазивний метод, застосовується для  дітей та дорослих. Він стимулює  весь зоровий шлях аж до нейронів зорової кори, що сприяє ефективному покращенню гостроти зору. Заняття відбувається в цікавій для дітей  формі – перегляд  мультфільму.  Під час перегляду дитина постійно підтримує  зорову активність, тому  в процесі щоденних сеансів поступово формується  повноцінний зір.
До комплексу апаратного лікування також відносяться фізпроцедури, синоптофор, апарат«Струмочок»,  комп’ютерні програми, розроблені спеціально для дітей у формі гри.  Діти охоче займаються та виконують усі необхідні завдання, граючись та лікуючись одночасно.
В клініці «Британський офтальмологічний центр» також проводяться безопераційне лікування косоокості. Досвідчені фахівці клініки займаються навіть з найменшими пацієнтами. В більшості випадків операцію вдається уникнути.
Якщо звернутися своєчасно, можна запобігти погіршенню зору. Детальну інформацію можна отримати на сайті клініки.

В связи с работами с телефонными линиями на данный момент в клинике доступен номер телефона для экстренной связи +380 664 999666. Приносим извинения за временные неудобства.
9:00 – 19:00
Понеділок - Неділя
Працюємо без вихідних

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Реєстрація на візит

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.