Лікування катаракти

Катаракта в нашому центрі лікується «англійським водним потоком iQ-5 minutes»

Ми лікуємо катаракту у складних випадках

Лікування катаракти у Києві

ЦІНА ВІД:

16200

грн.

Ми лікуємо катаракту у складних випадках:

І звичайно з прекрасним результатом, використовуючи тільки преміум лінзи (кришталики). Катаракту, в нашому центрі, оперують хірурги з досвідом не менше 50 000 успішних операцій.

Про компанію RAYNER, що спеціалізується на випуску інтраокулярних лінз (ІОЛ) з 1949 року читати докладніше.

Увага:

Приймаємо пацієнтів на операцію з приводу катаракти з англійської лінзою Rayner.

Акція преміальної операціі по стандартній ціні.

Відмінний зір вдалеч та на близьку відстань без окулярів

Нові технології, Британська компанія Rayner. Преміальна операція за стандартною ціною. Після імплантації цієї лінзи, про окуляри для читання або вдалину можна забути.

0 +
Лікування катаракти

За багаторічний період роботи нами було надано сотні тисяч офтальмологічних послуг.

Зупинивши вибір на «Британському офтальмологічному центрі», ви можете бути впевнені в якості послуг, що надаються, так як довіряєте свій зір сучасній клініці.

Це безшовне видалення в складних випадках і обов’язкова імплантація інтраокулярної лінзи, а також використання при проведенні операції сучасних засобів захисту очі.

Ми використовуємо саму передову методику факоемульсифікації катаракти – «Водний потік». Це «золотий стандарт» в офтальмології.

Операції з видалення катаракти у Києві проводить:

Жук Андрій Миколайович

Головний лікар. Директор. Лікар-офтальмохірург вищої категорії. Лікар експерт.
Стаж роботи понад 15 років.

Часто питають про дитячу офтальмологію

Катаракта формується через багато причин, але найчастіше — це природній процес старіння. У процесі старіння кришталик ока потовщується, жовтіє і тьмяніє. Інші захворювання, такі як діабет і глаукома, можуть збільшити ймовірність формування катаракти.

Утворення катаракти залежить від змін у кришталику ока. Як правило, є 2 варіанти формування катаракти: у ядрі (у центрі кришталика) і в корі (корпус кришталика).

Існує кілька типів катаракти. Тип катаракти визначається тим, яку частину кришталика заторкнуто. Найбільш поширеною є катаракта ядра кришталика, оскільки вона формується внаслідок натурального процесу старіння, коли клітини кришталика збираються в ядрі кришталика.

Ні. Оскільки утворення катаракти — це натуральний процес старіння. Однак, можна уповільнити поширення хвороби:
• Носіть сонячні окуляри, які захищають від UVA- та UVB-променів.
• Харчуйтеся продуктами, які містять антиоксиданти.

Ні, але вона найчастіше розвивається в обох очах одночасно. Також потрібно знати, що катаракта буває вродженою, хімічною, радіаційною та ін.

Так, якщо вчасно не почати лікувати катаракту.

Раніше вважали, що катаракта повинна дозріти, але в наш час це не так. Операція з приводу катаракти — це звичайна процедура, яка виконується, коли ви або лікар, який вас лікує, вирішить, що поганий зір впливає на якість вашого життя.

З часом тьмяна частина кришталика може збільшитися й потовстіти, що в свою чергу може погіршити зір. Це може тривати від декількох місяців до декількох років та призвести до повної сліпоти.

Понад 97 відсотків пацієнтів змогли повернутися до повсякденної діяльності зі значно поліпшеним зором після операції.

Ні. Оскільки під час операції на катаракту натуральний кришталик замінюється на штучний, в якому катаракта ніколи не сформується.

Операція на катаракту — це проста і швидка процедура. Зазвичай пацієнти в лікарні або хірургічному центрі проводять лише кілька годин, після чого відразу можуть іти додому.

З метою безпеки друге око оперується на наступний день або через місяць після операції на першому оці, коли пройде ризик виникнення інфекції.

Застосовуватиметься місцевий анестетик, що знімає біль під час операції.

Відгуки пацієнтів

Британського офтальмологічного центру

Пацієнтка Івасюк Р.П.

Лікування катаракти

Дякую персоналу клініки і особисто, Константиновій Віті Костянтинівні, за професіоналізм, чуйність до пацієнтів, любов до своєї справи. Оперувала катаракту на обох очах.
Доброго Вам здоров’я!

Саса Таїсія Василівна

Лікування катаракти

По рекомендації брата звернулась в «Британський офтальмологічний центр» з проблемою лікування катаракти. Хотілося б відмітити організованість та професіоналізм персоналу на всіх етапах перебування в центрі. Операцію по видаленню катаракти пройшла успішно, зір відновився на 100%. Дякую персоналу та лікарям за майстерність, людяність та професіоналізм.
Особлива подяка Рудяк У.І, Жуку А.М та Козюрі М.А
Однозначна рекомендуватиму даний центр для вирішення проблем із зором. Дякую, так тримати. Ви найкращі.

Харченко Петро Іванович

Лікування катаракти

Я, Харченко Петро Іванович, 10.07.1960.
Щиро дякую лікарю Константіновій Віті Костянтинівні за вдало проведену операцію по видаленню катаракти. Також дякую всьому персоналу «Британського офтальмологічного центру».
Будьте всі щасливі та здорові. Всім мирного неба.