Вітреоретинальна хірургія

Нам довіряють свої очі

Вітреоретинальний відділ «Британського офтальмологічного центру»

Реєструйтесь на консультацію до клініки

Команда наших професіоналів проводить лікування найбільш складних захворювань очей:

0 +
вітреоретинальні операції

За багаторічний період роботи нами було надано сотні тисяч офтальмологічних послуг.

Зупинивши вибір на «Британському офтальмологічному центрі», ви можете бути впевнені в якості послуг, що надаються, так як довіряєте свій зір сучасній клініці.

Наші переваги:

Сучасне обладнання для безпечної хірургії

Вітреоретинальна хірургія — це складний комбінований метод оперативного лікування патології сітківки та скловидного тіла. Більш витонченої, тонкої і ювелірної хірургічної техніки в медицині не існує. У нашій клініці застосовуються сучасні технології та методики лікування, рекомендовані світовою медициною. Результати наших операцій перевершують очікування наших пацієнтів. Ми даємо гарантію на результат операції.

Вітректомія («вітреума» — склоподібне тіло; «ектомія» — видалення) — це хірургічна операція, мета якої — видалення зміненого скловидного тіла. Та, в більшості випадків, це тільки первинна складова подальшої роботи в самих глибинних і делікатних структурах людського ока, — сітківці (від лат. «ретина» — сітківка).

У багатьох випадках вітріоретінальна хірургія — це єдина можливість зберегти зір

та чим раніше почати лікування, тим краще результат

Такі операції проводяться при макулярній патології, відшаруванні сітківки, діабетичної ретинопатії, наслідках травм, дистрофічних і багатьох інших захворюваннях ока. Не так давно подібні втручання вважалися неможливими і фантастичними. На сьогоднішній день це доступно будь-якій людині. Ми добиваємося успішного результату лікування і якісного зору пацієнтів після операції в більшості випадків. Приходьте до нас і побачите все своїми очима!

Відгуки пацієнтів

Британського офтальмологічного центру

Кільменінова Лідія Олександрівна

Лікування катаракти

Я, Кільменінова Лідія Олександрівна, хочу висловити подяку за проведення операції лікарям по заміні кришталика Жуку Андрію Миколайовичу, Рудяк Уляні Іванівні та анестезіологу Козюрі Максиму Анатолійовичу, а також всьому персоналу Британського офтальмологічного центру за професіоналізм, турботу та гарне ставлення до пацієнтів. Дякую за можливість бачити та жити повноцінним життям мені та моєму чоловікові. Нехай Вам всім щастить.
З повагою, родина Кільменінових.

Затонацька Тетяна Георгіївна

Лазерная коррекция зрения

Я, Затонацька Тетяна Георгіївна, 16 липня 2022 року проходила у “Британському офтальмологічному центри”. Хочу висловити свою подяку всьому персоналу центру за уважне ставлення. Особливо хочу відмітити дуже фахову та професійну консультацію лікаря Британа С.С.

Демченко Юрій Петрович

Лікування катаракти

Я, Юрій Демченко, щиро дякую «Британському офтальмологічному центру» за професійну, якісну медичну допомогу. Хочу висловити глибоку подяку лікарю Рудяк У.І. за високий професіоналізм, за дуже чутливе, сердечне ставлення до пацієнтів, за толерантність і тактовність, за моральну та високопрофесійну медичну допомогу і турботу! Рекомендую даний центр для позитивного вирішення проблем із зором.