- Послуги
- Ксенотерапія
Ксенотерапія
Наша клініка пропонує Вам можливість позбутися негативного впливу сучасного життя та усунути переживання майбутнього оперативного лікування
Реєструйтесь на консультацію до клініки
Методика «Янгельські сни»
Повсякденне життя сучасної людини наповнене великою кількістю стресових факторів: навантаження на роботі, хронічний біль, постійні безсоння, порушення концентрації, уваги, зловживання алкоголю з подальшим абстинентним синдромом посилює загальне самопочуття з тяжкістю хронічної втоми, що навалюється. І далеко не завжди вдається впоратися самостійно, відвідування лікарів, прийом таблетованих препаратів, фізіолікування, масажі не дають бажаного результату. Усі разом, як «снігова куля», накладаються одне на інше, породжуючи проблеми в особистому житті та на роботі.
Підвищена дратівливість, тривожність, розбитість вранці, всі ці симптоми сучасні лікарі поєднують у єдине поняття «Синдром хронічної втоми».
У більш тяжкому випадку приєднуються дискомфорт у шлунку або серці, але після обстеження соматичних захворювань не виявляється, головний біль, серцебиття, рясне потовиділення, дратівливість, слабкість, лихоманка. часте сечовипускання, розлади шлунково-кишкового тракту. Все це пов’язано з надмірним перевантаженням нервової системи, стан якої погіршується з кожним додатковим симптомом і поступово перетворюється на психічні розлади різного генезу необхідних лікування та обов’язкового щоденного прийому лікарських препаратів.
Застосовується як підготовка при:
- лазерної корекції зору;
- крослінкінг;
- хірургічному лікуванні катаракти;
- за медичними показаннями.
Показання
- усунення больового синдрому;
- головного болю, як єдиної проблеми;
- усунення м'язових болів;
- неврологічний дефіцит (реабілітація після інсультів);
- купірування психоемоційної напруги;
- зниження патологічного потягу до психоактивних речовин, у тому числі і до алкоголю;
- купірування гострих нападів тривоги та паніки;
- поліпшення когнітивних функцій (довгострокова та короткострокова пам'ять, сприйняття, синтез та аналіз інформації);
- нормалізація сну;
- купірування абстинентного синдрому;
- корекція вегетативних та невротичних розладів;
- покращення настрою та стабілізація емоційного фону;
- зменшення доз медикаментозних препаратів;
- відчуття «жіночого щастя» та чоловічої могутності.
Ефекти проведення методики
- має виражений антистресорний, аналгетичний, анксіолітичний та седативний, міорелаксуючий ефект
- знижує концентрацію в крові адреналіну та гідрокортизону, незначно підвищуючи вміст інсуліну
- швидка індукція бажаного ефекту і так само швидке відновлення
- легке психомоторне збудження, ейфорія, почуття захоплення
- не викликає ні фізичної, ні психічної залежності
- біологічно інертен, не піддається в організмі біотрансформації
- ефективність, безпека технології, простота реалізації суттєво розширюють свідчення до її застосування
Методика проведення процедури
На початку з пацієнтом проводиться бесіда, де пояснюється очікуваний лікувальний ефект. Описуються суб’єктивні відчуття, які можуть виникнути в ході інгаляції (периферичні парестезії, ейфорія, приємне та незвичайне почуття легкості, відчуття польоту, втрати значущості та зниження раніше тривожних проблем), необхідність розслабитися.
На початку з пацієнтом проводиться бесіда де пояснюється очікуваний лікувальний ефект. Описуються суб’єктивні відчуття, які можуть виникнути в ході інгаляції (периферичні парестезії, ейфорія, приємне та незвичайне почуття легкості, відчуття польоту, втрати значущості та зниження раніше тривожних проблем), необхідність розслабитись.
Пацієнт перебуває в положенні лежачи або напівсидячи. На обличчі фіксується лицьова маска. Пацієнт будь-якої миті може припинити процедуру, знявши маску. Процедура є інгаляційною. Дихальна суміш формується у спеціальній апараті. Процедура проводиться до досягнення клінічних ефектів: легкого відчуття легкості, парастезії кінцівок (легка зміна чутливості), покращення настрою, гіперемії шкірних покривів, усунення болю. Сеанс «Ангельського сну» проводиться протягом 20-30 хвилин, основний розслаблюючий ефект настає зазвичай на 4-й хвилині. При необхідності інгаляцію можна повторити через 2-3 години або через день за вказівкою лікаря. Можливе досягнення початкового ефекту за один сеанс, однак у більшості випадків потрібне проведення повторних сеансів, що призначаються лікарем. Звичайний курс 5-10 сеансів і можливе їхнє рознесення в часі.
Безперечні переваги!
Це найінноваційніший і найбезпечніший метод боротьби зі стресом та наповненням новою енергією для просування завтрашнього дня. У період пандемії COVID-19 рекомендований ВООЗ як відновна процедура оксигенації легень та дихальних шляхів та відновлення пошкоджених вірусом легень.