До уваги

Талон пред’являється пацієнтом реєстратору, під час оформлення амбулаторної медичної карти на «Первинне діагностичне обстеження всіх параметрів очей з консультацією лікаря».

1
2
3
4
1

Всього, за даною програмою, пацієнт може повернути до 20 000 гривень.

2

Кожен із запрошених Вами, отримує 500 гривень знижку на діагностику.

3

Загальна цінність подарунка досягає 30 000 гривень!

4

У книзі всього 20 купонів.

  • Карта рекомендацій/знижок
    550 грн.

Лазерна корекція зору безкоштовно?

Це можливо в «Британському офтальмологічному центрі»!

Програму “Повернення грошей за лазерну корекцію зору” ми вирішили відкрити, коли зрозуміли, що найправильніший спосіб розповісти про себе — зробити це устами наших пацієнтів і, найголовніше, — відмінними результатами лазерної корекції методом iQ-LASIK Oxygen.

Це програма лояльного пацієнта, яка працює в його інтересах, оскільки пацієнт заощаджує гроші, а про «Британський офтальмологічний центр» дізнається все більше і більше людей.

Ви зробили у нас лазерну корекцію зору iQ-LASIK Oxygen у період, коли акція почала діяти (з 2017-07-28). Залишилися задоволені результатом і готові рекомендувати наш центр своїм родичам, друзям, колегам, просто знайомим. Ви берете участь у нашій бонусній програмі й отримуєте персоніфіковану картку рекомендацій, за якою можете направити в «Британський офтальмологічний центр» 20 осіб.

Ми повернемо 20 000

За кожного направленого вами пацієнта ми повертаємо по 1 000 гривень (на розрахунковий рахунок партнера надходить сума за вирахуванням військового збору і ПДФО, які сплачуються в бюджет), за умови проведення їм лазерної корекції зору в нашому центрі. A пацієнт з бонусною карткою отримує знижку 500 гривень на процедуру лазерної корекції зору по методиці iQ-LASIK Oxygen на 2 ока.

Таким чином, у вас є можливість повернути всі гроші сплачені за операцію і отримати ще грошей на гарний відпочинок на морі, повернути 20 000 гривень. Коли людина отримує високоякісну послугу з дуже чесною ціною, і ще є якийсь бонус, йому подвійно приємно. Ми заощаджуємо значні гроші на рекламі й ця програма — наша вдячність пацієнтам за те, що вони не тільки самі обрали «Британський офтальмологічний центр» і отримали прекрасний результат від методу iQ-LASIK Oxygen, але і рекомендували нас своїм друзям.

Загальний розмір подарунка — 30 000

Таку суму грошей наш центр дарує лояльним пацієнтам та їх друзям!

  • Талон пред’являється пацієнтом реєстратору, під час оформлення амбулаторної медичної карти на «Первинне діагностичне обстеження всіх параметрів очей з консультацією лікаря».
  • Талон повинен бути чистий, без записів та поміток, інакше він стає недійсним.
  • Попереджаємо, що роздавати купони на території клініки строго заборонено. Особистості, що не дотримуються правил даної акції, або намагаються заробити на акції не сумлінними шляхами, будуть видалені зі списку учасників. А купони будуть визнані недійсними!
  • Виконавець зобов’язаний здійснювати облік та виплату Партнеру належних бонусів, щомісяця на розрахунковий рахунок Партнера з 10 по 30 числа місяця, наступного за місяцем фактичного отримання послуги “Лазерна корекція” пацієнтами, спрямованими Партнером.
  • У разі ненадання або неповного надання Партнером всіх банківських реквізитів в момент укладення Договору, нарахування та виплата винагороди здійснена не буде.

Відгуки пацієнтів після лазерної корекції зору

Дізнайтеся як корекція зору змінила життя наших пацієнтів

«Я, Гуня І.В., звернувся до «Британського офтальмологічного центру» з надією повернути зір. Спочатку, я в цю можливість не вірив (в мене з самого дитинства короткозорість), але зробивши лазерну корекцію, на наступний день в мене був зір «1». Дуже вдячний «Британському офтальмологічному центру» за «здоровий зір».

«Дуже вдячна працівникам «Британського офтальмологічного центру» за ввічливе та дбайливе відношення. Ваша клініка допомогла мені подивитись на світ по-новому. Тепер я радію таким простим речам як чітко бачити обличчя свого чоловіка та можу прочитати написи на вітринах. Дякую Вам та бажаю процвітання і нових звершень!»