Лазерна корекція зору безкоштовно

Розкажи друзям про нашу клініку і ми повернемо гроші за корекцію зору!

До уваги!

Шановні відвідувачі!

Хочемо повідомити вам, що ця акція, що діє на нашому сайті, закінчить свою дію з 31 травня 2023 року. Це означає, що всі купони, пов’язані з цією акцією, будуть дійсними до вказаної дати.

Ми закликаємо всіх, хто хоче скористатися з нашої акції, зробити це до 31 травня 2023 року. Після цієї дати купони стануть недійсними, і ми не зможемо надати вам знижки та бонуси, пов’язані з даною акцією.

Не пропустіть свій шанс скористатися нашою акцією та отримати додаткові вигоди.

Дякуємо вам за вашу лояльність!

Увага!

Талон пред’являється пацієнтом реєстратору, під час оформлення амбулаторної медичної карти на «первинне діагностичне обстеження всіх параметрів очей з консультацією лікаря».

Програму “Повернення грошей за лазерну корекцію зору” ми вирішили відкрити, коли зрозуміли, що найправильніший спосіб розповісти про себе — зробити це устами наших пацієнтів і, найголовніше, — відмінними результатами лазерної корекції методом iQ-LASIK Oxygen. Це програма лояльного пацієнта, яка працює в його інтересах, оскільки пацієнт заощаджує гроші, а про «Британський офтальмологічний центр» дізнається все більше і більше людей. Ви зробили у нас лазерну корекцію зору iQ-LASIK Oxygen у період, коли акція почала діяти (з 2017-07-28). Залишилися задоволені результатом і готові рекомендувати наш центр своїм родичам, друзям, колегам, просто знайомим. Ви берете участь у нашій бонусній програмі й отримуєте персоніфіковану картку рекомендацій, за якою можете направити в «Британський офтальмологічний центр» 20 осіб.
Контакти
0
Ми повернемо

За кожного направленого вами пацієнта ми повертаємо по 1 000 гривень (на розрахунковий рахунок партнера надходить сума за вирахуванням військового збору і ПДФО, які сплачуються в бюджет)

0
Загальний розмір подарунка

Таку суму грошей наш центр дарує лояльним пацієнтам та їх друзям!

За кожного направленого вами пацієнта ми повертаємо по 1 000 гривень (на розрахунковий рахунок партнера надходить сума за вирахуванням військового збору і ПДФО, які сплачуються в бюджет), за умови проведення їм лазерної корекції зору в нашому центрі. A пацієнт з бонусною карткою отримує знижку 500 гривень на процедуру лазерної корекції зору по методиці iQ-LASIK Oxygen на 2 ока.

Таким чином, у вас є можливість повернути всі гроші сплачені за операцію і отримати ще грошей на гарний відпочинок на морі, повернути 20 000 гривень. Коли людина отримує високоякісну послугу з дуже чесною ціною, і ще є якийсь бонус, йому подвійно приємно. Ми заощаджуємо значні гроші на рекламі й ця програма — наша вдячність пацієнтам за те, що вони не тільки самі обрали «Британський офтальмологічний центр» і отримали прекрасний результат від методу iQ-LASIK Oxygen, але і рекомендували нас своїм друзям.