Лазерна корекція зору безкоштовно

Розкажи друзям про нашу клініку і ми повернемо гроші за корекцію зору!

До уваги!

Талон пред’являється пацієнтом реєстратору, під час оформлення амбулаторної медичної карти на «первинне діагностичне обстеження всіх параметрів очей з консультацією лікаря».

Програму “Повернення грошей за лазерну корекцію зору” ми вирішили відкрити, коли зрозуміли, що найправильніший спосіб розповісти про себе — зробити це устами наших пацієнтів і, найголовніше, — відмінними результатами лазерної корекції методом iQ-LASIK Oxygen.

Це програма лояльного пацієнта, яка працює в його інтересах, оскільки пацієнт заощаджує гроші, а про «Британський офтальмологічний центр» дізнається все більше і більше людей.

Ви зробили у нас лазерну корекцію зору iQ-LASIK Oxygen у період, коли акція почала діяти (з 2017-07-28). Залишилися задоволені результатом і готові рекомендувати наш центр своїм родичам, друзям, колегам, просто знайомим. Ви берете участь у нашій бонусній програмі й отримуєте персоніфіковану картку рекомендацій, за якою можете направити в «Британський офтальмологічний центр» 20 осіб.

Контакти
0
Ми повернемо

За кожного направленого вами пацієнта ми повертаємо по 1 000 гривень (на розрахунковий рахунок партнера надходить сума за вирахуванням військового збору і ПДФО, які сплачуються в бюджет)

0
Загальний розмір подарунка

Таку суму грошей наш центр дарує лояльним пацієнтам та їх друзям!

За кожного направленого вами пацієнта ми повертаємо по 1 000 гривень (на розрахунковий рахунок партнера надходить сума за вирахуванням військового збору і ПДФО, які сплачуються в бюджет), за умови проведення їм лазерної корекції зору в нашому центрі. A пацієнт з бонусною карткою отримує знижку 500 гривень на процедуру лазерної корекції зору по методиці iQ-LASIK Oxygen на 2 ока.

Таким чином, у вас є можливість повернути всі гроші сплачені за операцію і отримати ще грошей на гарний відпочинок на морі, повернути 20 000 гривень. Коли людина отримує високоякісну послугу з дуже чесною ціною, і ще є якийсь бонус, йому подвійно приємно. Ми заощаджуємо значні гроші на рекламі й ця програма — наша вдячність пацієнтам за те, що вони не тільки самі обрали «Британський офтальмологічний центр» і отримали прекрасний результат від методу iQ-LASIK Oxygen, але і рекомендували нас своїм друзям.